به نام خدا

دوستان سلام و عرض ادب. لحظه هاتون عالی ؛)

دیشب فیلم ارزشمندی رو تماشا کردم که به شدت پیشنهاد می‌کنم تماشا کنیدِش. فیلم دوازدهمین مرد1 (The 12th Man) محصول کشور نروژ ساخته هارالد زوارت سال 2017. از این فیلم می‌شه چندین واحد درس زندگی یاد گرفت. شخصیت اصلی داستان یان بالسرود» که  یک ارتشی است با تحمل سختی‌های خیلی زیاد و با همکاری مردم محلی موفق به عبور از مرز می‌شه و جون خودش رو نجات می‌ده. تسلیم ناپذیری و الویت بندی‌های این مرد واقعا من رو متحیر کرد؛ در سکانسی از این فیلم بحث، زندگی یان نیست بلکه هدف؛ دمیدن انگیزه و بالا بردن اعتماد به نفسِ مردم و هم‌رزمان نروژیِ یان هستش. در کل از تماشای این فیلم خیلی لذت بردم.

ما از این قهرمان‌ها کم نداریم. امیدوارم روزی صنعت سینمای ایران بتونه اونطور که شایسته است یاد شهدای قهرمانمون رو زنده کنه. طوری که دیگران(اونور آب) مثل من تبلیغ محصولی رو انجام بدن.

خیلی مخلصیم. یاعلی :)

1- این فیلم حاوی دو صحنه به شدت دلخراشه. گفتم که نگین نگفتش :|

ماجراهای من و بابام :))

2019/09/27- دیگه نوبت توئه خسـته شـی دنیا بشکنی

2019/09/20- دوازدهمین مرد

فیلم ,رو ,خیلی ,تماشا ,دوازدهمین ,شدت ,این فیلم ,از این ,به شدت ,از تماشای ,تماشای این

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مارکر زرد serveer آموزش آشپزی در تبریز،آموزش خیاطی در تبریز بلوک هبلکس بوشهر رادکام اس ام اس دانلود پروژه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران بانک تحقیق و پایان نامه و پروژه شنگ سلامت باش